Витяжні вентилятори AEG
Витяжка кухонна: як обрати
Добре, коли на кухні апетитно пахне свіжою випічкою. Але ось задуха від гарячої варильної панелі або духовки, пар, неповторний аромат смаженої риби і пригорілого жиру навряд чи додадуть задоволення в процес готування їжі і скрасять ваш вечерю. Тому, наповнюючи свою кухню необхідною технікою, подбайте про ефективне вентиляторі витяжному або потужної витяжці.
Типи витяжок для кухні
За способом установки розрізняють:
- Підвісні витяжки - недорогі і прості в установці моделі, які монтуються до стіни над плитою. Також їх можна заховати під навісним кухонним шафкою.
- Вбудовувані - монтуються безпосередньо в гарнітур над варильною поверхнею або плитою. Коли пристрій вимкнений, воно виглядає компактно і не виділяється в кухонному інтер’єрі. А під час роботи висувається спеціальна панель, яка збільшує робочу поверхню техніки.
- Купольні - дуже потужні витяжки для великих приміщень. Підключаються до центральної системи вентиляції, що збільшує продуктивність.
- Кутові - монтуються в кутку в разі нестандартного планування.
- Острівні і Т-образні - підійдуть для великих кухонь, кріпляться на стіну або стелю, поруч або над плитою.
Залежно від способу очищення повітря витяжки бувають:
- Відводять або проточні, які втягують повітря і виводять його через вентиляцію.
- Рециркуляційні - фільтрують забраний повітря і повертають його назад в приміщення вже очищеним.
- Комбіновані кухонні витяжки – такі моделі оснащені двома системами, які користувач може перемикати на свій розсуд.
Якщо на кухні все ж не вистачає місця для повноцінної витяжки, можна купити витяжний вентилятор в магазинах Києва та інших міст, або ж замовити пристрій онлайн. Техніка вбудовується прямо в отвір природної вентиляції і покращує циркуляцію повітря.
Поради щодо вибору кухонної витяжки
Обираючи витяжку, враховуйте не лише ціну, але і габарити моделі, її потужність, продуктивність, тип, кількість використовуваних фільтрів і рівень шуму.
Розміри пристрою важливі не тільки для того, щоб дізнатися, поміщається воно на вашій кухні чи ні, але і для ККД витяжки. Для ефективної роботи, її габарити повинні відповідати ширині вручений поверхні або трохи перевершувати її.
Ефективність роботи конкретної моделі залежить від продуктивності. Її, в свою чергу, визначає потужність електродвигуна. Чим більше кухня і для варки поверхня, тим потужніше має бути пристрій.
Купуючи модель проточної конструкції, враховуйте, що її робота спричинить часткову втрату обсягу повітря, який потрібно заповнювати. Крім того, для установки такого пристрою не рекомендується використовувати природну вентиляцію.
Вибираючи рециркуляционную витяжку, враховуйте кількість і якість використовуваних фільтрів. Вугільні фільтри усувають неприємні запахи і вимагають періодичної заміни. Фільтри-жироуловлювачі бувають багаторазовими (і мають потребу в чищенні) або одноразовими. Чим більше фільтрів, тим чистіше буде повітря на виході і вище вартість пристрою.
Щоб гучність роботи техніки не завдавала дискомфорт, обирайте моделі з рівнем шуму до 70 дБ.
Перед покупкою витяжки, читайте відгуки інших покупців і уважно вивчайте технічні характеристики пристрою – це допоможе не помилитися з вибором.
Враховуйте також додаткові опції:
- наявність підсвічування робить готування більш зручною;
- швидкісні режими дозволяють регулювати швидкість вентилятора;
- тип панелі управління: сенсорний ЖК-екран, інформаційний дисплей або тільки кнопки;
- інтелектуальна система виконує функції «відкладений старт», «таймер», «голосове управління».
Де купити витяжку
Замовляйте витяжки для кухні в інтернет-магазині AEG з доставкою по Києву та Україні. У нас є власна служба логістики. Якщо сума покупки вище 5000 грн – доставка за рахунок компанії. Оплата при отриманні товару, гарантія 12 місяців. Можливий обмін або повернення товару протягом 14 днів.