Сушильні барабани AEG

Сушильна машина: необхідний апарат в будь-якому будинку

Ось і закінчилася прання. Далі господиня приступає до сушіння білизни, яка і так займає багато часу, а якщо в квартирі волого, то взагалі може тривати кілька діб. Деякі взагалі вважають, що це неестетично і вже давно не модно, тому сушильна машина сьогодні стала незамінним помічником в будинку. Прилад особливо необхідний в сім’ях з дітьми, коли одяг прати доводиться практично щодня. Техніка підходить і для людей, у яких просто немає місця на балконі.

Зазвичай висихання речей в сушильній машині займає в середньому годину. Функція легкого прасування, яка є в багатьох сучасних моделях, допомагає привести одяг в більш презентабельний вигляд і полегшити процес прасування. Якщо звернути увагу на відгуки про сушильній машині, можна виділити ряд додаткових переваг апарату:

 • речі швидко стають сухими;
 • можна вибрати режим для сушки конкретних тканин.

Основний принцип роботи

Сушарка за своєю конструкцією схожа на пральну машину: майже такий же корпус, люк, панель управління, але ось сушильний барабан має функцію парової обробки, що дозволяє добре висушувати, розгладжувати речі паром і навіть усувати сторонні запахи. Одяг стає м’якою, приємною на дотик.

Принцип роботи сушильної машини полягає в тому, що волога випаровується з білизни природним чином, а прилад просто прискорює цей процес. Перед тим як завантажити одяг в агрегат, зверніть увагу на ступінь вологості і тип тканин, щоб правильно вибрати програму.

Типи сушильних машин

В Україні можна купити сушильну машину трьох типів:

 1. Сушильна шафа: підходить для великого обсягу речей, добре просушує одяг з будь-яких тканин, є полички для розвішування.
 2. Сушильний автомат: більш компактна техніка барабанного типу, речі швидко стають сухими за рахунок потоку теплого повітря.
 3. Пральні машини з функцією сушки.

За способом сушіння пристрій можна розділити на два види:

 • конденсаційний (робота за рахунок нагрівання повітря);
 • тепловий насос Heat Pump (працює на більш низьких температурах, роблячи сушку більш дбайливого).

Важливі характеристики сушильних машин

Ефективність і зручність використання сушильної машини залежить від наступних факторів:

 • об’єм - в різні моделі завантажити можна від 4 до 8 кг білизни;
 • управління - механічне або електронне;
 • режими сушіння для делікатних тканин - по-справжньому дбайливо сушити делікатні тканини можуть тільки моделі з тепловим насосом ;
 • наявність дисплея для відображення часу роботи і режиму;
 • злив води - практично всі сушильні апарати припускають два режими роботи: збір води в спеціальний контейнер і злив конденсату в каналізацію;
 • додаткові функції - фільтри для захисту від ворсу, блокування від дітей, можливість запланувати відкладений старт, підсвічування барабана.

Допомога у виборі сушильної машини

Сушильну машину можна назвати досить вимогливою технікою, тому перед покупкою перевіряйте енерговитратність приладу. Вартість залежить від обсягу завантаження білизни, кількості режимів, компактності, дизайну і функціональності.

Щоб техніка прослужила вам якомога довше, краще купувати пристрої з барабаном з нержавіючої сталі. Якщо він може обертатися в двох напрямках, речі будуть не такими пом’ятими. Зручно, коли в сушильній машині є кошик для взуття і вовни, а також фільтри для збору ворсу.

Хочу купити сушильну машину в Києві: де шукати

Якщо вам потрібна надійна сушильна машина, рекомендуємо звернутися в магазин AEG . У техніці, яку ми продаємо, поєднуються сучасні технології, стильний дизайн і розумна ціна. Доставляємо товари власною службою логістики або через кур’єрські компанії по Києву та іншим населеним пунктам України. Купівля оплачується в момент отримання. Також на всю техніку діє річна гарантія.