Оплата і доставка

Доставка зазвичай здійснюється на наступний день після оформлення замовлення (для регіону Київ). Перед доставкою ми обов'язково телефонуємо Покупцю.

Доставка по м. Київ та м. Львів

Під час воєнного стану в Україні

Доставка по м. Львів та м. Київ здійснюється:

- По м. Київ та м. Львів доставка безкоштовна (при сумі замовлення понад 50 000 грн.)
- За сумою замовлення менше 50 000 грн. - ціна доставки складає 250 грн.

Адресна доставка МБТ здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта за рахунок покупця.

Занесення побутової техніки та меблів в квартиру (офіс) являється безкоштовним тільки при наявності ліфта (вантажного ліфта для великої техніки).

У разі відсутності або непрацездатності ліфта вартість підйому дрібної побутової техніки вручну 25 грн/поверх до 5-го поверху (включаючи 1 і 5) і 40 грн за поверх з 6-го та вище.

Для великої побутової техніки (духовки, сушильні машини, пральні машини, посудомийні машини, варильні поверхні, витяжки) вартість підйому вручну 40 грн/поверх до 5-го поверху (включаючи 1 і 5) і 50 грн за поверх з 6-го поверху і вище.

Вартість підйому крупно-габаритної техніки (холодильники, морозильні шафи, ларі, сушильні шафи) вартість підйому вручну 50 грн/поверх до 5-ого поверху (включаючи 1 і 5) і 100 грн за поверх з 6-го поверху і вище.

Якщо техніка негабаритна (наприклад не поміщається в двері під'їзду/квартири або ліфта, при цьому необхідно знімати якісь елементи з доставленої техніки або меблів, а також якщо вага приладу перевищує 100 кг, варіанти і вартість підйому обов'язково обговорюються і узгоджуються з покупцем індивідуально до замовлення доставки.

Доставка по Україні

Під час воєнного стану в Україні

По всій території України, де не проходять бойові дії, доставка товару здійснюється послугами Нової Пошти до відділення або адресна доставка, оплата доставки за тарифами перевізника за рахунок покупця.

Оплата

Оплата готівкою здійснюється тільки в національній валюті, одночасно з передачею товару Покупцеві.

Можлива оплата через сайт он-лайн Visa/Mastercard або рахунок-фактуру.

При отриманні товару видається видаткова накладна, прибутковий касовий ордер, а також бланк замовлення. Одночасно з фінансовими документами Покупцеві видається фірмовий гарантійний талон стандартного зразка Electrolux. Термін гарантії 12 місяців.