Оплата і доставка

Доставка зазвичай здійснюється на наступний день після оформлення замовлення (для регіону Київ). Перед доставкою ми обов'язково телефонуємо Покупцю.

Доставка по Києву

  • При сумі замовлення понад 5000 грн - доставка безкоштовна
  • При меншій сумі замовлення доставка платна - 50 грн

Занесення побутової техніки та меблів в квартиру (офіс) являється безкоштовним тільки при наявності ліфта (вантажного ліфта для великої техніки).

У разі відсутності або непрацездатності ліфта вартість підйому дрібної побутової техніки вручну 25 грн/поверх до 5-го поверху (включаючи 1 і 5) і 40 грн за поверх з 6-го та вище.

Для великої побутової техніки (духовки, сушильні машини, пральні машини, посудомийні машини, варильні поверхні, витяжки) вартість підйому вручну 40 грн/поверх до 5-го поверху (включаючи 1 і 5) і 50 грн за поверх з 6-го поверху і вище.

Вартість підйому крупно-габаритної техніки (холодильники, морозильні шафи, ларі, сушильні шафи) вартість підйому вручну 50 грн/поверх до 5-ого поверху (включаючи 1 і 5) і 100 грн за поверх з 6-го поверху і вище.

Якщо техніка негабаритна (наприклад не поміщається в двері під'їзду/квартири або ліфта, при цьому необхідно знімати якісь елементи з доставленої техніки або меблів, а також якщо вага приладу перевищує 100 кг, варіанти і вартість підйому обов'язково обговорюються і узгоджуються з покупцем індивідуально до замовлення доставки.

Доставка в передмістя Києва

Вартість доставки в передмістя Києва в 10-км зоні: 200 грн (кілометраж рахується від межі міста Києва). Доставка понад 10 км - 20 грн за 1 км.

Доставка по Україні

Доставка в інші міста України здійснюється власною службою логістики, або через вантажоперевізні компанії (за рахунок покупця).

При замовленні на суму від 5000 грн і 100% оплаті, товар доставляється безкоштовно зі складу Нової Пошти в м.Києві на склад транспортної компанії Нова Пошта в вашому місті.

Оплата

Оплата готівкою здійснюється тільки в національній валюті, одночасно з передачею товару Покупцеві.

Можлива оплата через сайт он-лайн Visa/Mastercard або рахунок-фактуру.

При отриманні товару видається видаткова накладна, прибутковий касовий ордер, а також бланк замовлення. Одночасно з фінансовими документами Покупцеві видається фірмовий гарантійний талон стандартного зразка Electrolux. Термін гарантії 12 місяців.