Вбудовані посудомийні машини AEG

За типом
Выбран фильтр: Вбудовані

Посудомийна машина: незамінна техніка на кухні 

Кожен день нам доводиться виконувати роботу по дому. Ми витрачаємо багато часу на приготування їжі, прибирання, миття посуду, але ж є техніка, яка впорається з цією справою не гірше, а то і краще нас. Посудомийна машина вбудована – це зручне сучасне обладнання, яке не тільки очистить тарілки від бруду і жиру, але і захистить ваші руки від впливу миючих засобів, а також зменшить витрати води.

До іншим переваг побутової техніки відносяться:

 • гігієнічна чистка посуду в умовах високої температури;
 • посудомийна машина може працювати і без гарячої води;
 • чиста кухня (чи розпилювати вода);
 • просте управління;
 • можна завантажити не один комплект посуду;

Посудомийна машина вбудована: особливості 

Вбудована посудомийка вже давно перестала бути рідкістю. Це раніше не все могли дозволити собі придбати таку техніку, але зараз ціна апарату стала більш доступною. Такий пристрій – це ідеальне рішення для маленьких приміщень, так як його можна вбудувати в меблі і приховати за фасадом.

Варто відзначити, що посудомийка вбудована відрізняється продуманою системою вентиляції і теплоізоляції, тому що апарат працює без доступу до природного охолодження. Також техніка створює цілісний дизайн кухні, а приховане розташування робить її безпечною для дітей. 

Вбудовувані посудомийні машини можуть бути:

 • повністю вбудовуються (управління розміщується на торці дверцят, а передня частина техніки прихована під меблями); 
 • частково вбудовані (пристрій практично повністю монтується в меблі, але панель управління залишається відкритою на фасаді). 

Хоча вбудована техніка має компактні розміри, вона також може бути вузькою (ширина – 45 см) або повногабаритною (ширина – 60 см). Висота пристрою найчастіше становить 80 см, але є регульовані ніжки, які дозволяють змінити цю характеристику.

Вибір вбудованої посудомийної машини для будинку 

Вибираючи таку техніку, вирішите, скільки посуду ви плануєте мити за один цикл. Від обсягу посудомийної машини залежить і вартість, і тривалість миття одного комплекту. Зазвичай вбудовані пристрої можуть вмістити від 8 до 14 наборів кухонного начиння. Звертайте увагу на відгуки власників апаратів, а також на наступні характеристики:

 • споживана потужність - клас A допомагає знизити енерговитрати на 30% в порівнянні з такою ж машиною класу С;
 • рівень шуму пристрою;
 • наявність режиму сушки - посуд просушується після миття;
 • додаткові функції - безшумна мийка, делікатне миття, блокування від дітей, підсвічування для дисплея, захист від протікання та інші.

Де купити посудомийну машину вбудовану в Україні

Потрібна посудомийна машина вбудована? За доброю ціною і з усіма необхідними функціями? Рекомендуємо придбати пристрій на сайті AEG, де для зручності товари можна сортувати за вартістю і характеристикам. Доставимо замовлення по Києву на наступний день, а для відправки по іншим містам у нас є своя служба логістики. Купівля оплачується готівкою при отриманні, а разом з чеком ви отримуєте гарантійний талон на 12 місяців.